Şehir dışı çekimler

sehir disi cekimlerŞehir dışı çekimler

Şehir dışı çekimler hakkında daha uzun bir yazı yazacağım ancak şimdiden itiraf ediyorum, sehir disi cekimleri ayrica bi seviyorum! Hele ki cekimimiz Bursa’daysa tadindan yenmiyor, cunku Bursa benim 2. evim. Esimin ailesi Bursa’da oturdugu icin, buraya gelislerimiz ayri bir neseli ozlem dolu oluyor. Şehir dışı çekimler ile ne alakası var diyeceksiniz biliyorum ama simdi torun özlemi ile yanip tutusan babane ve dede olunca isin ucunda işin rengi daha da değişiyor. Neyse gelelim asıl konumuza. Şehir dışı çekimler hakkında biraz detay verelim.

Şehir dışı çekimler zordur. En başta sağlam bir organizasyon yeteneği ister. Zamanlama konusunda sıkıntı yaşanmaması için uygun bir zamanda çekim mekanında olunması gerekir. Bunun için yaşanabilecek ulaşım araçları rotarları hava şartlar vs gibi unsurlar nedeniyle daha da dikkat etmek gerekir. Sonuçta hiç bilmediğiniz bir yerdesiniz ve her an herşey olabilir.

Gelin Damat size güvenerek özel günlerini emanet ediyor ve daha dikkatli olmak gerekir. Ayrıca şehir dışı çekimlerde çekim mekanlarının detaylarını bilmediğimiz için ekstra bir hassasiyet ve dikkat gerektirmekte. Bu yüzden daha da yorucu olabilir.

Deplasman dediğimiz durum söz konusudur kısacası.